KAM21KR72A104KL
Číslo produktu DigiKey
478-KAM21KR72A104KLTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KAM21KR72A104KLCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KAM21KR72A104KLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KAM21KR72A104KL
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KAM21KR72A104KL Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,01mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,050" (1,27mm)