FE52GF8Q0107KB
Číslo produktu DigiKey
478-FE52GF8Q0107KB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FE52GF8Q0107KB
Popis
FILM CAPACITORS 600V 100UF 10% E
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF Filmový kondenzátor 600V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální - 4 přívody
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,264" D x 1,378" Š (57,50mm x 35,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
2.394" (60.80mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
2,067" (52,50mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
600V
Aplikace
DC připojení, Filtrování DC
Dielektrický materiál
Vlastnosti
Nízký obsah ESR
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3 mOhms