CX2016SA16000D0MLRG1
Číslo produktu DigiKey
478-CX2016SA16000D0MLRG1TR-ND - Páska a cívka (TR)
478-CX2016SA16000D0MLRG1CT-ND - Řezaná páska (CT)
478-CX2016SA16000D0MLRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CX2016SA16000D0MLRG1
Popis
2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 16MHZ 8PF
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz ±40ppm Krystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CX2016SA16000D0MLRG1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
16 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±40ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±40ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)
Zátěžná kapacita
8pF