CB052E0105KBC
Číslo produktu DigiKey
478-11602-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-11602-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-11602-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB052E0105KBC
Popis
CAP FILM 1UF 10% 100VDC SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
38 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Filmový kondenzátor 63V 100V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Nestandardní SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CB052E0105KBC Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,240" Š (7,20mm x 6,10mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,224" (5,70mm)
Tolerance
±10%
Koncovka
Pájecí podložky
Střídavé jmenovité napětí
63V
Aplikace
Univerzální
Stejnosměrné jmenovité napětí
100V