CB042K0103KBC
Číslo produktu DigiKey
478-11600-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-11600-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-11600-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB042K0103KBC
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220
Standardní dodací lhůta výrobce
38 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 250V 630V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou 2220 (5750 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CB042K0103KBC Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,197" Š (5,80mm x 5,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Koncovka
Pájecí podložky
Střídavé jmenovité napětí
250V
Aplikace
Univerzální
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V