1210GC332KAT1A
Číslo produktu DigiKey
478-5963-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-5963-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-5963-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1210GC332KAT1A
Popis
CAP CER 3300PF 2KV X7R 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3300 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1210 (3225 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1210GC332KAT1A Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,098" Š (3,30mm x 2,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,071" (1,80mm)