08055C104KAZ2A
Číslo produktu DigiKey
478-KGF21BR71H104KTTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KGF21BR71H104KTCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KGF21BR71H104KTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08055C104KAZ2A
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
08055C104KAZ2A Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Měkká koncovka
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,01mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,037" (0,94mm)