08053C105JAT2A
Číslo produktu DigiKey
478-KGM21AR71E105JUTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KGM21AR71E105JUCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KGM21AR71E105JUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08053C105JAT2A
Popis
CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±5% 25V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
08053C105JAT2A Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)