06035C104J4Z4A je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 7 276
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 615
Katalogový list
0.1 µF ±5% 50V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický)
06035C104J4Z4A
Číslo produktu DigiKey
478-KAF15AR71H104JMTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
06035C104J4Z4A
Popis
CAP CER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
06035C104J4Z4A Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,032" Š (1,60mm x 0,81mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)