0402ZK220FBSTR
Číslo produktu DigiKey
478-0402ZK220FBSTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-0402ZK220FBSTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-0402ZK220FBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0402ZK220FBSTR
Popis
CAP THIN FILM 22PF 10V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 pF Tenkofilmový kondenzátor 10 V 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0402ZK220FBSTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovité napětí
10 V
Výrobce
KYOCERA AVX
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
RF, Vysoká kv., Nízké ztráty
Kapacita
22 pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)