04025A100CAT4A je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
KYOCERA AVX
Skladem : 4 072
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 37 440
Katalogový list
Vishay Vitramon
10 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
04025A100CAT4A
Číslo produktu DigiKey
478-04025A100CAT4ATR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
04025A100CAT4A
Popis
CAP CER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
04025A100CAT4A Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Tolerance
±0,25pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)