04025A100CAT2A
Číslo produktu DigiKey
478-3657-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-3657-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-3657-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
04025A100CAT2A
Popis
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
04025A100CAT2A Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Aplikace
Tolerance
±0,25pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,022" (0,56mm)