04023J1R2ABSTR
Číslo produktu DigiKey
478-4402-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-4402-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-4402-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
04023J1R2ABSTR
Popis
CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 pF Tenkofilmový kondenzátor 25 V 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
04023J1R2ABSTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovité napětí
25 V
Výrobce
KYOCERA AVX
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
RF, Vysoká kv., Nízké ztráty
Kapacita
1.2 pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
±0,05pF
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)