02015J1R2PBSTR
Číslo produktu DigiKey
478-9733-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-9733-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-9733-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
02015J1R2PBSTR
Popis
CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 pF Tenkofilmový kondenzátor 50 V 0201 (0603 metrický)
Kategorie
Jmenovité napětí
50 V
Výrobce
KYOCERA AVX
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
RF, Vysoká kv., Nízké ztráty
Kapacita
1.2 pF
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,013" Š (0,60mm x 0,33mm)
Tolerance
±0,02pF
Výška při usazení (max)
0,011" (0,28mm)