K85X-AD-15S-BR
Číslo produktu DigiKey
2092-K85X-AD-15S-BR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K85X-AD-15S-BR
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
K85X-AD-15S-BR Modely
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
2A
Provedení konektoru
Vlastnosti
Zámek desky
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovité napětí
30V
Počet pozic
Barva
Černá
Počet řad
2
Forma kontaktu
Vyražený
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C