K66X-E15S-N
Číslo produktu DigiKey
2092-K66X-E15S-N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K66X-E15S-N
Popis
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub, Vysokohustotní Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
K66X-E15S-N Modely
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
1,5A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,350" (8,89mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Vlastnosti
Zámek desky
Počet pozic
Jmenovité napětí
29VAC
Počet řad
3
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
1 (DE, E) vysokohustotní
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 75°C