WK73R2BTTD1501F
Číslo produktu DigiKey
2019-WK73R2BTTD1501FTR-ND - Páska a cívka (TR)
2019-WK73R2BTTD1501FCT-ND - Řezaná páska (CT)
2019-WK73R2BTTD1501FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WK73R2BTTD1501F
Popis
RES 1.5K OHM 1% 3/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Čipový odpor Široký 1206 (3216 metrický), 0612 Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WK73R2BTTD1501F Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Široký 1206 (3216 metrický), 0612
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,126" Š (1,60mm x 3,20mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)