RK73H2ATTD4700D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
470 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RK73H2ATTD4700D
Číslo produktu DigiKey
2019-RK73H2ATTD4700DTR-ND - Páska a cívka (TR)
2019-RK73H2ATTD4700DCT-ND - Řezaná páska (CT)
2019-RK73H2ATTD4700DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RK73H2ATTD4700D
Popis
RES 470 OHM 0.5% 1/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RK73H2ATTD4700D Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)