MF1/4DCT52R15R0F
Číslo produktu DigiKey
2019-MF1/4DCT52R15R0FTR-ND - Páska a cívka (TR)
2019-MF1/4DCT52R15R0FCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF1/4DCT52R15R0F
Popis
RES 15 OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Kovová fólie
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,248" D (2,30mm x 6,30mm)