MF1/4CCT52R4751F
Číslo produktu DigiKey
2019-MF1/4CCT52R4751FTR-ND - Páska a cívka (TR)
2019-MF1/4CCT52R4751FCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF1/4CCT52R4751F
Popis
RES 4.75K OHM 1% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
4.75 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Kovová fólie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,248" D (2,30mm x 6,30mm)