CL1008-2106JQL1T-1
Číslo produktu DigiKey
1674-CL1008-2106JQL1T-1TR-ND - Páska a cívka (TR)
1674-CL1008-2106JQL1T-1CT-ND - Řezaná páska (CT)
1674-CL1008-2106JQL1T-1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CL1008-2106JQL1T-1
Popis
FIXED IND 10000NH 70MA SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 nH Keramický Vodič 70 mA 1008 (2520 metrický)
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
Mfr
Q při kmitočtu
20 při 7,9MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Keramický
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Materiál - jádro
Dodávaná velikost pouzdra
1008
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,115" D x 0,110" Š (2,92mm x 2,79mm)