2220Y5000564KXT
Číslo produktu DigiKey
1608-1180-2-ND - Páska a cívka (TR)
1608-1180-1-ND - Řezaná páska (CT)
1608-1180-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2220Y5000564KXT
Popis
CAP CER 0.56UF 500V X7R 2220
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.56 µF ±10% 500V Keramický kondenzátor X7R 2220 (5750 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2220Y5000564KXT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
2220 (5750 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,224" D x 0,197" Š (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,165" (4,20mm)