1206Y6304P70BAT
Číslo produktu DigiKey
1206Y6304P70BAT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206Y6304P70BAT
Popis
CAP CER 4.7PF 630V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 pF ±0,1pF 630V Keramický kondenzátor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206Y6304P70BAT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Tolerance
±0,1pF
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)