1206J2004P70CAT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Parametrický ekvivalent
4.7 pF ±0,25pF 200V Keramický kondenzátor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrický)
1206J2004P70CAT
Číslo produktu DigiKey
1206J2004P70CAT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206J2004P70CAT
Popis
CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1206
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
1206J2004P70CAT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±0,25pF
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)