WP115A10YD
Číslo produktu DigiKey
754-WP115A10YD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WP115A10YD
Popis
3MM YELLOW LED
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Žlutá 588nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,95V Radiální
Kategorie
Rozměry čočky
3mm, T-1
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,95V
Balení
Hromadné balení
Testovací proud
10mA
Stav součásti
Aktivní
Sledovací úhel
60°
Barva
Způsob montáže
Konfigurace
Nezávislé
Dominantní vlnová délka
Barva čočky
Žlutá
Špičková vlnová délka
590nm
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Pouzdro
Radiální
Jmenovitá svítivost v mcd
Dodávaná velikost pouzdra
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Výška (max)
5,80mm