SC56-11EWA
Číslo produktu DigiKey
754-1465-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SC56-11EWA
Popis
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací moduly - LED znaky a číslice Červená 7-segmentový 1 Znak Společná katoda 2V 20mA 0,750" V x 0,500" Š x 0,315" H (19,05mm x 12,70mm x 8,00mm) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SC56-11EWA Modely
Kategorie
Barva
Červená
Výrobce
Kingbright
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Balení
Trubice
Testovací proud
20mA
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitá svítivost v mcd
6,4mcd
Počet znaků
1
Špičková vlnová délka
627nm
Velikost / rozměry
0,750" V x 0,500" Š x 0,315" H (19,05mm x 12,70mm x 8,00mm)
Rozptylový výkon (Max)
75mW
Velkost číslic/znaků
0,56" (14,22mm)
Pouzdro
10-DIP (0,600", 15,24mm)