SC36-11EWA
SC36-11EWA
SC36-11EWA
Číslo produktu DigiKey
754-2293-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SC36-11EWA
Popis
DISPLAY 7SEG 0.36" SGL RED 10DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací moduly - LED znaky a číslice Červená 7-segmentový 1 Znak Společná katoda 2V 20mA 0,551" V x 0,295" Š x 0,335" H (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm) 10-DIP (0,200", 5,08mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SC36-11EWA Modely
Kategorie
Barva
Červená
Výrobce
Kingbright
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Balení
Trubice
Testovací proud
20mA
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitá svítivost v mcd
2,1mcd
Počet znaků
1
Špičková vlnová délka
627nm
Velikost / rozměry
0,551" V x 0,295" Š x 0,335" H (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm)
Rozptylový výkon (Max)
75mW
Velkost číslic/znaků
0,36" (9,14mm)
Pouzdro
10-DIP (0,200", 5,08mm)