DC56-11SURKWA
Číslo produktu DigiKey
DC56-11SURKWA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DC56-11SURKWA
Popis
DISPLAY 7SEG 0.56" DBL RED 18DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací moduly - LED znaky a číslice Červená 7-segmentový 2 Znak Společná katoda 1,95V 20mA 0,984" V x 0,750" Š x 0,268" H (25,00mm x 19,05mm x 6,80mm) 18-DIP (0,600", 15,24mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DC56-11SURKWA Modely
Kategorie
Barva
Červená
Výrobce
Kingbright
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,95V
Balení
Trubice
Testovací proud
20mA
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitá svítivost v mcd
85mcd
Počet znaků
2
Špičková vlnová délka
645nm
Velikost / rozměry
0,984" V x 0,750" Š x 0,268" H (25,00mm x 19,05mm x 6,80mm)
Rozptylový výkon (Max)
75mW
Velkost číslic/znaků
0,56" (14,22mm)
Pouzdro
18-DIP (0,600", 15,24mm)