APT1608ZGC-AMT
Číslo produktu DigiKey
754-APT1608ZGC-AMTTR-ND - Páska a cívka (TR)
754-APT1608ZGC-AMTCT-ND - Řezaná páska (CT)
754-APT1608ZGC-AMTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608ZGC-AMT
Popis
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APT1608ZGC-AMT Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
20mA
Řada
Sledovací úhel
130°
Špičková vlnová délka
515nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,85mm Š
Výška (max)
0,85mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm