APT1608SURC
Číslo produktu DigiKey
754-APT1608SURCTR-ND - Páska a cívka (TR)
754-APT1608SURCCT-ND - Řezaná páska (CT)
754-APT1608SURCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608SURC
Popis
1.6X0.8MM,RED SMD LED
Podrobný popis
Červená 628nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,9V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,9V
Mfr
Testovací proud
20mA
Konfigurace
Nezávislé
Špičková vlnová délka
640nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,85mm Š
Výška (max)
0,85mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm