APT1608MGC
Číslo produktu DigiKey
754-1118-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1118-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1118-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608MGC
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Podrobný popis
Zelená 570nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APT1608MGC Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
574nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,75mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm