APHB1608SGYC není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Kingbright
Skladem : 292 246
Katalogový list
Direct
Broadcom Limited
Skladem : 40 735
Katalogový list
Zelená, Žlutá 568nm zelená, 588nm žlutá LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V zelená, 2,1V žlutá 0603 (1608 metrický)
APHB1608SGYC
Číslo produktu DigiKey
754-APHB1608SGYCTR-ND - Páska a cívka (TR)
754-APHB1608SGYCCT-ND - Řezaná páska (CT)
754-APHB1608SGYCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APHB1608SGYC
Popis
LED GRN/YLW CLEAR 4SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
APHB1608SGYC Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V zelená, 2,1V žlutá
Mfr
Testovací proud
20mA zelená, 20mA žlutá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
130°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Nezávislé
Špičková vlnová délka
565nm zelená, 590nm žlutá
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,65mm
Rozměry čočky
1,60mm x 0,80mm