APA2106SURCK
Číslo produktu DigiKey
754-1060-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1060-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1060-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APA2106SURCK
Popis
LED RED CLEAR SMD R/A
Podrobný popis
Červená 630nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,95V 2-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APA2106SURCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,95V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
645nm
Velikost / rozměry
2,10mm D x 1,00mm Š
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
1,70mm x 0,60mm