APA1606MGC
Číslo produktu DigiKey
754-APA1606MGCTR-ND - Páska a cívka (TR)
754-APA1606MGCCT-ND - Řezaná páska (CT)
754-APA1606MGCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APA1606MGC
Popis
1.6X0.6MM (0602) GREEN SMD LED
Podrobný popis
Zelená 570nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Mfr
Testovací proud
20mA
Konfigurace
Nezávislé
Špičková vlnová délka
574nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,20mm Š
Výška (max)
0,70mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,60mm