AA4008VRBB1S
Číslo produktu DigiKey
754-2176-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-2176-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-2176-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AA4008VRBB1S
Popis
LED BLUE CLEAR CHIP SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 2-SMD, Vodič tvaru J
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Konfigurace
Standardní
Dodávaná velikost pouzdra
Barva čočky
Bezbarvý
Velikost / rozměry
4,00mm D x 1,40mm Š
Průsvitnost čočky
Průhledný
Výška (max)
0,90mm