OEJL-75-3-5
Číslo produktu DigiKey
226-3090-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OEJL-75-3-5
Popis
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vroubkovaný, Kosočtverec Knoflík 0,250" (6,35mm) Hřídel s Vedení nahoře Kov Průsvitný matný
Kategorie
Průměr
0,750" (19,05mm)
Výrobce
Kilo International
Výška
0,625" (15,88mm)
Řada
Indikátor
Vedení nahoře
Balení
Hromadné balení
Materiál
Kov
Stav součásti
Aktivní
Barva
Průsvitný matný
Provedení
Válcový
Vlastnosti
6-32 stavěcí šroub
Typ
Vroubkovaný, Kosočtverec
Základní číslo produktu
Velikost hřídele
0,250" (6,35mm)
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 21
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Skladem: 71
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Skladem: 269
KNOB KNURLED 0.250" METAL