T599B686M004ATE090
Číslo produktu DigiKey
399-T599B686M004ATE090TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T599B686M004ATE090
Popis
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
68 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 4 V 1411 (3528 metrický) 90mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T599B686M004ATE090 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 150°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
68 µF
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
4 V
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90mOhm při 100kHz