T550B507M035AH
Číslo produktu DigiKey
399-T550B507M035AH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T550B507M035AH
Popis
CAP TANT POLY 500UF 35V AXIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 µF Hermeticky utěsněný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V Axiální 110mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T550B507M035AH Modely
Kategorie
Typ
Hermeticky utěsněný
Výrobce
KEMET
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
110mOhm při 100kHz
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Balení
Nosič
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pouzdro
Axiální
Kapacita
500 µF
Velikost / rozměry
0,289" prům. x 0,686" D (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±20%
Vlastnosti
Univerzální
Jmenovité napětí
35 V