T550B107K060AH4251 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
100 µF Hermeticky utěsněný Tantalový polymerový kondenzátor 60 V Axiální 100mOhm při 100kHz
T550B107K060AH4251
Číslo produktu DigiKey
399-8557-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T550B107K060AH4251
Popis
CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
T550B107K060AH4251 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100kHz
Výrobce
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Nosič
Pouzdro
Axiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,281" prům. x 0,641" D (7,14mm x 16,28mm)
Kapacita
100 µF
Kód velikosti výrobce
B
Tolerance
±10%
Vlastnosti
Univerzální
Jmenovité napětí
60 V