T543X336K050ATE040 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 59
Katalogový list
33 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 50 V 2917 (7343 metrický) 40mOhm při 100kHz
T543X336K050ATE040
Číslo produktu DigiKey
399-T543X336K050ATE040TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T543X336K050ATE040
Popis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
T543X336K050ATE040 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
33 µF
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
X
Jmenovité napětí
50 V
Stupeň ochrany
COTS
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Vysoce spolehlivý
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm při 100kHz