T528Z477M2R5ATE005
Číslo produktu DigiKey
399-10367-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-10367-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-10367-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T528Z477M2R5ATE005
Popis
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
57 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 2.5 V 2917 (7343 metrický) 5mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T528Z477M2R5ATE005 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
5mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
470 µF
Výška při usazení (max)
0,067" (1,70mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
Z
Jmenovité napětí
2.5 V