T528Z337M2R5ATE006
Číslo produktu DigiKey
399-18674-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18674-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18674-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T528Z337M2R5ATE006
Popis
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
57 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 2.5 V 2917 (7343 metrický) 6mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T528Z337M2R5ATE006 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
330 µF
Výška při usazení (max)
0,067" (1,70mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
Z
Jmenovité napětí
2.5 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
6mOhm při 100kHz