T523T157M006APE030
Číslo produktu DigiKey
399-18699-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18699-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18699-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T523T157M006APE030
Popis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický) 30mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T523T157M006APE030 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
150 µF
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
T
Jmenovité napětí
6.3 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 100kHz