T521X476M035AHE030
Číslo produktu DigiKey
399-18663-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18663-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18663-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T521X476M035AHE030
Popis
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrický) 30mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T521X476M035AHE030 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
47 µF
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
35 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 100kHz