T521X107M025ATE030
Číslo produktu DigiKey
399-13127-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-13127-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-13127-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T521X107M025ATE030
Popis
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
36 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 2917 (7343 metrický) 30mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T521X107M025ATE030 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 100kHz
Výrobce
KEMET
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
X
Jmenovité napětí
25 V