T521T106M035APE100
Číslo produktu DigiKey
399-T521T106M035APE100TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-T521T106M035APE100CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-T521T106M035APE100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T521T106M035APE100
Popis
CAP TANT POLY 10UF 35V 3528
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 1411 (3528 metrický) 100mOhm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Kapacita
10 µF
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Jmenovité napětí
35 V