T521T106M025ATE100
Číslo produktu DigiKey
399-18656-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18656-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18656-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T521T106M025ATE100
Popis
CAP TANT POLY 10UF 25V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 1411 (3528 metrický) 100mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T521T106M025ATE100 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
T
Jmenovité napětí
25 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100kHz