T521B106M035ATE150
Číslo produktu DigiKey
399-16633-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-16633-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-16633-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T521B106M035ATE150
Popis
CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 1411 (3528 metrický) 150mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T521B106M035ATE150 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
35 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150mOhm při 100kHz