T520D157M006ATE055
Číslo produktu DigiKey
399-4035-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-4035-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-4035-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T520D157M006ATE055
Popis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 2917 (7343 metrický) 55mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T520D157M006ATE055 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
150 µF
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
6.3 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
55mOhm při 100kHz