T520B227M006ATE070
Číslo produktu DigiKey
399-5756-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-5756-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-5756-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T520B227M006ATE070
Popis
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický) 70mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T520B227M006ATE070 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
6.3 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70mOhm při 100kHz